≡
Системы ЛІГА:ЗАКОН в Днепре

Анонсы событий

Семинар-практикум на тему «Отчетность и проверки по труду и кадрам, кадровое дело­производство»

27 ноября 2013, Днепропетровск

Тематика семинара:

 • Отчеты в органы Государственной службы занятости.
 • Все об Отчетах № 3-ПН, № 4-ПН, № 5-ПН.
 • Отчет на обязательное трудоустройство по квоте 5%.
 • Проверки Государственной инспекции по труду.
 • Кадровое делопроизводство от А до Я.

Докладчик:

 • Куртяну Юлия Юрьевна – эксперт-практик с более чем 10-летным опытом работы в области кадрового делопроизводства, кадрового учета, аудита кадровой документации, правоотношений в сфере трудового права. Заместитель директора по кадровым вопросам ООО ПТФ «Авиас».

Программа семинара:

Розділ 1. Звіти до органів Державної служби зайнятості

 1. Затверджено новий Порядок накладення штрафів за порушення законодавства про зайнятість, набрав чинності 10.08.2013р. Хто має право накладати штрафи за порушення законодавства про зайнятість. Відповідальність за порушення законодавства про зайнятість.
 2. Звіт за формою №3-ПН – нова форма: як бути, якщо у Центрі зайнятості відмовляються її приймати, коли підприємство НЕ потребує укомплектування вакансії за сприяння служби зайнятості, строки подання звіту.
 3. Звіт за формою №4-ПН – з 12 липня 2013 року діє нова форма: Звіти про план та факт вивільнення працівників не подаємо. Новий звіт за формою № 4-ПН «Інформація про заплановане масове вивільнення працівників у зв`язку зі змінами в організації виробництва та праці». Чи можна надіслати його поштою?
 4. Звіт за формою № 5-ПН: форма – втратила чинність, звіт – залишився. Рекомендації, строки подання та інші питання.
 5. Звіт за квотою 5% на обов`язкове працевлаштування (Інформація про зайнятість і працевлаштування громадян, що мають додаткові гарантії у сприянні працевлаштуванню): особливості внесення до квоти різних груп пільгової категорії для виконання квоти 5% згідно із Законом про зайнятість. Коли не треба подавати звіт.

Розділ 2. Перевірки Державної інспекції з питань праці

 1. Порядок перевірки Держпраці: законодавчі підстави, перелік питань для перевірки. Форму акту перевірок використовуємо для самоперевірки!
  • Звертаємо увагу: наявність колективного договору, підсумований облік робочого часу, обліковий період при роботі змінами – граничні норми застосування надурочних робіт, записи в трудових книжках двома мовами, відпустки та інші питання.

Розділ 3. Кадрове діловодство від А до Я

 1. Строки зберігання документів, які діють з 01.01.2013р. відповідно до Переліку типових документів, що створюються під час діяльності органів державної влади та місцевого самоврядування, інших установ, підприємств та організацій, із зазначенням строків зберігання документів, затвердженого наказом Мін’юсту України від 12.04.2012 № 578/5. Номенклатура справ кадрової служби. Журнали для реєстрації наказів з кадрових питань тривалого строку зберігання та журнали для реєстрації наказів з кадрових питань тимчасового строку зберігання. Строки зберігання наказів про надання відпустки без збереження заробітної плати, по догляду за дитиною тощо.
 • Відповіді на індивідуальні питання учасників семінару.

Место проведения:

Днепропетровск, ул. Ю.Фучика 30, показать на карте ]
гостиница «Рассвет», конференц-зал

Семинар состоится: 27 ноября 2013 года с 10:00 до 16:00. Регистрация с 09:45.
При регистрации слушателям семинара передаются все отчетные документы.

Стоимость участия в семинаре:

 • Для всех участников — 650 грн.

(0562) 31-33-37, 31-88-94, 34-89-02, 36-79-17, (056) 375-95-82

ftin

29.10.2013

Для 2-го и последующих участников от одной организации – скидка 10%!

Последние новости раздела:

русукр
©  Дельтасофт  1998–2021

ЛIГА, ЛІГА:ЗАКОН, LIGA:ZAKON являются зарегистрированными торговыми марками Центра «Лига»